HARMONOGRAM
STREDA 18.10.
PROGRAM | ČAS | MIESTO |
Pásmo Ľudskosť | 9:00 – 11:00 | KLAP |
MASTERCLASS – Greenfilming s Dianou Rennerovou a Barborou Bažik | 11:00 – 12:30 | BARCO |
Pásmo Mozaika | 13:00 – 15:00 | BARCO |
DISKUSIA – VyhoreNIE s Veronikou Ragan a Ksebe | 15:30 – 17:30 | KLAP |
Očami zavretými spojené s Otváracím ceremoniálom a rautom | 18:00 – 20:30 | divadlo LAB |
AFTERPARTY | 22:00 – 3:00 | klub WAX |
ŠTVRTOK 19.10.
PROGRAM | ČAS | MIESTO |
Pásmo Prelom | 9:00 – 11:00 | BARCO |
DISKUSIA – Realita vs. Reality show so Samom Jaškom a Annou Bílou | 11:30 – 13:00 | KLAP |
Pásmo Pravda | 13:30 – 15:30 | KLAP |
Premietanie filmu Územie fantázie | 16:45 – 18:00 | KLAP |
DISKUSIA s Jurajom Mravcom a Ivanom Koribaničom o realite na Ukrajine + Q&As | 18:30 – 20:00 | KLAP |
LOUNGE | 20:00 – 21:00 | pred Barcom |
KAPELA – Jungleman’s Ark | 21:00 – 22:00 | pred Barcom |
AFTERPARTY | 22:00 – 0:00 | FTF VŠMU |
PIATOK 20.10.
PROGRAM | ČAS | MIESTO |
Pásmo Ľudskosť | 9:00 – 11:00 | BARCO |
MASTERCLASS – Location scouting s Patrickom Horváthom | 9:00 – 11:00 | KLAP |
Pásmo Mozaika | 12:00 – 14:00 | KLAP |
WORKSHOP – Kornelia.lo x farby, textil a good vibes | 12:00 – 15:00 | pred Barcom |
WORKSHOP – Ateliérové svietenie s Danielom Kontuľom | 12:30 – 14:30 | Veľký ateliér FTF |
Pásmo Prelom | 15:00 – 17:00 | BARCO |
MASTERCLASS – Dramaturgia strihu filmu “Chlieb náš každodenný” s Alexandrou Slašťanovou | 15:00 – 17:00 | KLAP |
Pásmo Pravda | 17:30 – 19:30 | BARCO |
MASTERCLASS – Friedrich Nietzsche x AI s Csillou Szabó | 17:30 – 19:00 | KLAP |
ŠPECIÁLNE PÁSMO – prehliadka zahraničných filmov z Maďarska | 19:00 – 20:30 | KLAP |
KAPELA – The Anyone | 20:00 – 21:00 | pred Barcom |
KAPELA – Last millenials | 21:00 – 22:00 | pred Barcom |
AFTERPARTY – Filmové dušičky | 22:00 – 0:00 | pred Barcom |
SOBOTA 21.10.
PROGRAM | ČAS | MIESTO |
Pásmo Pravda | 9:00 – 11:00 | KLAP |
DISKUSIA – Kasting vs. Kastingovka s Dajen Blatnickou a Valentínou Šimkovou |
10:00 – 12:00 | BARCO |
Pásmo Prelom | 11:00 – 13:00 | KLAP |
Pásmo Mozaika | 13:00 – 15:00 | BARCO |
ŠPECIÁLNE PÁSMO – prehliadka zahraničných filmov z Poľska |
15:00 – 16:30 | KLAP |
Pásmo Ľudskosť | 15:00 – 17:00 | BARCO |
ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL | 18:00 – 20:00 | KLAP |
AFTERPARTY | 20:30 – 2:00 | TEMNÝ OST BLOCK |